«Галактик» виробнича компанія

м. Київ, вул. Сімї Хохлових, 8

(044) 353-2-353, (097) 353-2-353, (095) 353-2-353

Шліфувальний стіл АС 2500

Шліфувальний стіл

Шліфувальний стіл АС 2500 призначений для організації робочого місця на дільниці шліфування, з метою знепилювання повітря технологічних процесів ручної шліфовки в столярному і меблевому виробництві шляхом видалення пилу із зони обробки виробу.

Вбудований вентилятор, у вибухобезпечному виконанні, створює спрямований повітряний потік вниз, через перфоровану поверхню столу, за допомогою якого відбувається видалення пилу з робочої площини. Робоча площину стола містить елементи, які протидіють ковзанню та виключають можливість пошкодження виробу об її поверхню.

Використання в шліфувальному столі катриджного фільтру з імпульсною регенерацією стисненим повітрям, дозволяє ефективно вловлювати дрібнодисперсний пил при обробці масивної деревини, МДФ, ґрунтованих і лакованих поверхонь. Дана система регенерації забезпечує стабільну роботу столу в довгостроковому режимі роботи зі збереженням продуктивності фільтруючої системи та необхідного ступеня очищення повітря. Рециркуляційний принцип роботи столу значно знижує витрати на опалення виробничих приміщень.

Компактний, зручний в обслуговуванні контейнер внизу столу забезпечує швидку утилізацію вловленого пилу в кінці робочої зміни.

Конструкція опорних стійок передбачає можливість зміни висоти робочої поверхні столу для створення максимально комфортних умов роботи з метою збільшення продуктивності праці.

Шліфувальний стіл АС 2500 є автономною технологічної одиницею. Конструкція відрізняється високою надійністю і простотою експлуатації. Підключення столу може проводиться Замовником самостійно (особою, яка має доступ до обслуговування електроустаткування з групою безпеки 3) зі збереженням гарантійних зобов'язань підприємства-виробника.

Шліфувальний стіл
Основні технічні характеристики столу
Модель АС 2500
Габаритні розміри, мм 2500 х 990 х 835 - 935
Розміри робочої зони, мм 2420 х 880
Маса, кг 280,0
Потужність двигуна вентилятора, кВт 2,2
Виконання вентилятора вибухобезпечне
Тиск повітря, мПа 0,6 - 0,8
Принцип регенерації фільтра пневмоімпульс

За бажанням Замовника, ТОВ «Виробнича компанія «Галактик» комплектує шліфувальний стіл АС 2500 наступними додатковими опціями: додаткові огороджувальні панелі робочої зони, навісні полки для інструменту, додаткові розетки для підключення електроінструменту, колектор для підключення пневмоінструменту.