«Галактик» виробнича компанія

м. Київ, вул. Сімї Хохлових, 8

(044) 353-2-353, (097) 353-2-353, (095) 353-2-353

Автоматична система управління MDR-3546 для лісосушильних камер

Автоматична система управлінння та контролю для лісосушильних камер, модель MDR-3546, призначена для забезпечення якісного контролю та управління процесом сушіння деревини в конвективних сушильних камерах періодичної дії. Разом з тим, система являє собою найсучаснішу інтегровану технологію контролю вологості деревини і параметрів повітря в камері.

Cистема управіння сушильною камерою

Система MDR-3546 складається:

Стандартна комплектація системи включає:

Шафа системи управіння сушильною камерою

В автоматичну систему управління інтегровані програми сушіння основних промислових порід деревини. Крім того для кожної програми передбачений вибір жорсткості: м’який, нормальний та жорсткий, які можуть обиратися користувачем на операторській панелі. У разі необхідності режим сушіння може індивідуально бути запрограмований користувачем і збережений у внутрішній пам'яті сенсорної панелі.

Система дозволяє виконувати керування в ручному режимі. В цьому режимі здійснюється моніторинг і реєстрацію параметрів сушіння в камері. Управління виконавчими механізмами (вентилятори, клапани викиду пару, трьохходовий регулюючий кран, клапан зволоження) здійснюється оператором вручну.

Система автоматичного керування абслоютно автономна. Для повнофункціональної роботи персональний компютер не потрібний.

Контролювати та керувати процесом сушки можна через мережу Internet. Для цієї мети можна використовувати будь-який ПК чи смартфон, що має доступ до мережі Internet. Спеціальне програмне забезпечення при цьому не потрібне.

Загальний вигляд вікон керування системи управління наведений нижче
Вікно керування системи управіння сушильною камерою Вікно керування системи управіння сушильною камерою Вікно керування системи управіння сушильною камерою Вікно керування системи управіння сушильною камерою