«Галактик» виробнича компанія

м. Київ, вул. Сімї Хохлових, 8

(044) 353-2-353, (097) 353-2-353, (095) 353-2-353

Камера фарбувально-сушильна з надлишковим тиском КМКТ 3х2-С

1. Корпус камери

Корпус камери являє собою збірно-розбірну, каркасно-модульну конструкцію. Каркас виготовляється з стальних профілів, стіни з металевих, попередньо пофарбованих оцинкованих сендвіч панелей наповнених пінополіуретановим утеплювачем. Товщина стін -40 мм, товщина перекриття – 80 мм.

Камера фарбувально-сушильна з надлишковим тиском КМКТ 3х2-С

Корпус в плані має розмір 10000х4500 мм (всередині), розділений на три частини:

Кожне приміщення, та стіна між сушкою і фарбувальною камерою обладнані розсувними дверима , що не мають порога. Окрім цього фарбувальна камера обладнана інспекційними дверима для проходу персоналу. В розсувних дверях та стінах камери вмонтовані оглядові вікна 635х330 мм.

2. Витяжна система

Витяжна система виконана на базі двох стендів з фільтрами сухого типу КС3000. Очистка повітря від лакофарбових забруднень проходить в два ступені. Перший – високотехнологічний картонний інерційний фільтр, очищує повітря до 97%, дозволяє накопичувати до 15кг лакофарбових відкладень на 1м2 . Другий ступінь - скловолоконний Paint Stop G3, забезпечує очистку до 94% та може накопичувати до 5 кг лакофарбових відкладень на 1 м2.

Загалом комбінація двох фільтрів забезпечує очистку повітря до 98%. Викид повітря виконує витяжний відцентровий вентилятор c двигуном 3 кВт, загальною продуктивністью 8000 м3/год, в кількості 2 шт. для забезпеченя потока повітря в робочій зоні зі швидкістю 0,5 м/с.при чистих фільтрах.

3. Припливна система з підігрівом повітря

Для створення надлишкового тиску в зоні фарбування виконується нагнітання очищеного в два ступені та підігрітого повітря. Повітря надходить через фільтр попередньої очистки G4 та Пленум бокс, обладнаний фільтром тонкої очистки класу F5, загальна площа фільтра тонкої очистки складає18м2.(2х9м2). Припливний вентилятор продуктивністю 9000 м3/год, 4,0 кВт.

Водяний нагрівач повітря потужністю 95 кВт, забезпечує нагрів припливного повітря на 30оС, при умові подачі теплоносія з температурою 80оС. Нагрівач комплектується циркуляційним насосом Wilo, та трьохходовим краном з електроприводом Belimo.

4. Вентиляція сушильного приміщення

Вентиляція сушильного приміщення виконується за допомогою відцентрового вентилятора продуктивністю до 2500 м3/год, через кутові вентиляційні шахти. Приточене повітря відфільтровується в два ступені, та підігрівається за допомогою водяного нагрівача припливної системи фарбувальної камери.

5. Освітлення

Для освітлення приміщень використовуються світлодіодні світильники 2х30 Вт (аналог люмінесцентного 2х58 Вт) вибухобезпечного виконання класу ATEX 22/2 В кожній фарбувальній камері встановлено по 4 світильників, в приміщенні сушки - 4 шт.

6. Система управління

Система управління забезпечує керування камерою фарбувально-сушильною з надлишковим тиском, а саме:

Камера фарбувально-сушильна з надлишковим тиском КМКТ 3х2-С

7. Трубопроводи

Витяжні трубопроводи призначені для викиду відпрацьованого повітря за межі приміщення, оснащені зворотніми клапанами та насадкою для факельного викиду повітря.

Припливні трубопроводи забезпечують подачу повітря до припливної установки.

Всі трубопроводи виконані з оцинкованої сталі товщиною 0,7 – 0,9 мм в залежності від діаметру.